• CloudPouch NEW!
  • Akademia
  • Blog
  • O Serverless
  • O stronie

Szybko, ale z głową – czyli jak wykorzystać chmurę w nowych realiach?


Chmura pomaga

Szybko, ale z głową – czyli jak wykorzystać chmurę w nowych realiach?

Nagranie wystąpienia Pawła Zubkiewicza na mini konferencji Chmura pomaga. Paweł podejmuje temat adopcji chmury oraz wykorzystania usług typy cloud-native w biznesie.

Skupia się na rozwiązaniach możliwych do szybkiej implementacji, które pozwalają organizacjom na realizację nowych potrzeb, ich pracowników oraz klientów, wywołanych pandemią.

Opis prezentacji:

Obecna sytuacja na świecie spowodowała, że po raz kolejny, menadżerzy IT usłyszą do more with less. Czeka ich nie lada wyzwanie, gdyż z jednej strony oczekuje się od nich zmniejszenia kosztów działania systemów informatycznych (TCO) podyktowanych oszczędnościami, a z drugiej strony skrócenia czasu dostarczania nowych rozwiązań, tak aby biznes był w stanie szybko i sprawnie przeprowadzać eksperymenty i badania, w celu ustalenia, co się sprawdza, a co nie w nowych realiach rynkowych.
W trakcie sesji przedstawię szereg usług i zastosowań AWS, które pomogą w realizacji tych trudnych zadań. Przyjrzymy się nim z perspektywy firmy, która dopiero rozważa możliwość skorzystania z chmury publicznej oraz organizacji już korzystającej z AWS.