• CloudPouch NEW!
  • Akademia
  • Blog
  • O stronie
  • Home

Jak budować nowoczesne aplikacje SaaS w AWS


Znakomita prezentacja Adama Smolnika (pierwszego polskiego AWS Hero) na temat tworzenia aplikacji serverless w chmurze AWS. Autor podchodzi holistycznie do tematu, omawiając cały proces budowy systemu, począwszy od wyboru usług AWS po proces CI/CD. Gorąco polecam 😃

Opis z kanału YouTube AWS Polska :

SaaS – czyli oprogramowanie dostarczane jak usługa staje się standardem rynkowym. Podczas tego webinarium przekonamy się jak łatwo budować tego typu aplikacje w oparciu o chmurę AWS z wykorzystaniem metodologii Twelve Factors. Jeśli nie wiesz czym ona jest, to tym bardziej musisz zobaczyć tę sesję. Metodologia ta skupia dwanaście najlepszych praktyk z zakresu tworzenia nowoczesnych aplikacji natywnych dla chmury. Dzięki wskazówkom i zaleceniom konfiguracji, wdrażania i zarządzania środowiskami, Twelve Factor pomaga zweryfikować czy budowana aplikacja spełnia kryteria nowoczesnych aplikacji tym samym nie tylko jest użyteczna, ale i bezpieczna, wydajna i odporna na awarie.
Cześć

Nazywam się Paweł Zubkiewicz i cieszę się, że tu jesteś!
Od ponad 18 lat profesjonalnie tworzę oprogramowanie, a od 2016 roku pasjonuje się Serverless.
Tą stronę stworzyłem z myślą o Tobie i o nas wszystkich, którzy uważają, że trend serverless trwale zmieni sposób tworzenia oprogramowania.
Więcej o tej stronie...

Kategorie

Pobierz bezpłatny PDF

Poradnik 12 Rzeczy o Serverless

Wybrane artykuły