ServerlessDays Warsaw 2020


ServerlessDays Warsaw

Wreszcie mamy w Polsce naszą edycję Serverless Days 😃😃😃

Trzeciego września odbędzie się konferencja online ServerlessDays Warsaw 2020. Dzięki wysiłkom Karola Junde oraz współorganizatorom mamy pierwszą serverlessową konferencje w naszym kraju! Plany były na wydarzenie stacjonarne, ale z racji sytuacji panującej na świecie wirtualna konferencja to najlepsza opcja.

Skład

W roli prelegentów wystąpią tuzy świata serverless - między innymi James Beswick (AWS), Sheen Brisals (Lego) oraz Yan Cui (Lumigo). Będzie też silna 💪, pięcioosobowa reprezentacja Polski 🇵🇱 w składzie Wojciech Gawroński, Paweł Skrzypek, Karol Junde, Dariusz Parzygnat oraz ja (Paweł Zubkiewicz).

Dlaczego warto uczestniczyć w wydarzeniu?

Ci którzy na co dzień zajmują się serverless na pewno usłyszą wiele konkretów i praktycznych rad zdobytych przez prelegentów w trakcie licznych wdrożeń.

Z kolei, osoby dopiero rozważające architekturę serverless będą miały okazję poznać jak wygląda implementacja oraz wdrożenie aplikacji właśnie w tej technologii. Będzie wiele prelekcji omawiających temat serverless w perspektywie wartości biznesowej i szybkiego dostarczania rozwiązań do klienta.

Zdecydowanie warto obejrzeć te wystąpienia!

PODSUMOWANIE:

KIEDY: 3 września 2020 o godzinie 11:00

GDZIE: Online

REJESTRACJA: https://warsaw.serverlessdays.io

CENA: bezpłatnie